Елементи кріплення балюстради.

  Крім бетонних балясин, до складу балюстради входять елементи кріплення, завдяки яким балюстрада набуває закінченого естетичного вигляду та конструкційної міцності і стабільності. Поручень та під-поручень слугують верхнім закінченням балюстради. Стакани елементом кріплення бетонної балясини до низу (основи) і верху (поручня). Тумби елементом з'єднання балюстрад на кутах та при закінченнях. 

Стовп-тумба балюстради

  Ми випускаємо 3 моделі тумб, це квадратна, кругла та квадратна вузька. Тумба крім того, що несе конструкційну функцію балюстради ще надає її естетичного вигляду. Залежно від форми балясин підбирається форма тумби. 


тумба квадратна
тумба квадратна
Тумба кругла
Тумба кругла
тумба квадратна вузька
тумба квадратна вузька

Перило(поручень) та бази.


ПЕРИЛО(ПОРУЧЕНЬ)     ширина двох розмірів 20см. і 25см. Довжина 1м.75см.  Висота 5,5см

ПЕРИЛО (ЗАКІНЧЕННЯ)   ширина 20см. і 25см.Довжина 1м. Висота 5,5см.

ПЕРИЛО КЛАСИЧНЕ     з підперильником. Ширина24см. Довжина 1м.75см.Висота 12см.


ПІДПЕРИЛЬНИК  Ширина  18см. і 23см.Довжина 1м.75см.   Висота 4см.

БАЗА  Ширина 20см. і 25см. Довжина 1м.60см. Висота 6см.

БАЗА КЛАСИЧНА 

Стакани

Стакани слугують для кріплення балясин №1-№5, до бази(основи) та поручня.Вони бувають малі(для верхнього та нижнього кріплення),великі(для нижнього кріплення) та косі ( для кріплення на сходи). Завдяки використання різних стаканів, можна змінювати висоту та зовнішній вигляд балюстради.

Співпрацюємо з Вінницькою, Волинською, Закарпатською, Івано-Франківською, Рівненською, Тернопільською, Хмельницькою та Чернівецькою областями.