Не витрачайте час на зайві турботи. Ми працюємо ''під ключ''

Компанія "Артбетон" - єдиний виробник бетонних балясин та балюстрад по технології ''мармур з бетону'' в Західній Україні. Розпочавши діяльність у 2004 році, ми встигнули втілити естетичні мрії понад 2000 клієнтів, і з кожним роком ця кількість росте.

Ми пишаємось, що наші бетонні балясини встановлені на таких об'єктах як «ЕДЕМ РЕЗОРТ»,  та санаторій «ЖЕНЕВА» в м.Трускавець.

Одним з головних напрямів нашого виробництва, є технологія ''мармуру з бетону'', розроблена компанією СІСТРОМ. Простішими словами, ви отримуєте вигляд натурального каменю, але в рази дешевше, а за показниками міцності значно більше ніж звичайний бетон. До того ж балясина буде глянцевою, і не потребуватиме додатково шпаклювання чи фарбування, щонайменше 30 років.

Про нас в цифрах


Ми постійно слідкуємо за тенденціями ринку та вподобаннями споживачів, тому не пропускаємо можливості взяти участь у будівельних виставках та ярмарках. Там ми обмінюємось безцінною інформацією з архітекторами, дизайнерами, постачальниками та іншими виробниками. 

Виробничий процес

Все виробництво відбувається в межах одного підприємства, від розробки форм до відвантаження готової продукції. У зв'язку з тим, що ми власноручно виготовляємо форми, ми можемо вирішити всі питання по формах і виробах для клієнтів та навіть розробити унікальний дизайн. Кожен етап супроводжується контролем якості, з дотриманням всіх вимог технології та зберігання сировини і продукції.

Процес виготовлення форми. Також є можливість створення за унікальним дизайном

Чітке дотримання всіх пропорцій на виробництві

Дотримання температурних вимог без впливу зовнішніх чинників

Доведення виробу до готовності

Пакування та обгортування готової продукції перед відправкою

Монтажні роботи


Проте, технологія ''мармур з бетону'' не єдиний напрямок діяльності нашого підприємства. Ми виготовляємо також сірі балясини, які є більш доступніші, та полімерні балясини з склопластику, які є надзвичайно легкими.


098 2244220

Як ми працюємо

  • Зателефонувавши до нас, Ви зекономите час, тому що наші спеціалісти фахово нададуть консультацію та допоможуть підібрати найбільш вигідне рішення.
  • Ви можете не турбуватись за правильність замірів, ми їх здійснюємо безкоштовно. При необхідності, ми виїжджаємо на об'єкт (оплата тільки за бензин).
  • Оплату за замовлення можна здійснити будь-яким зручним для вас способом (готівково або безготівково). Після оплати Ви отримаєте всі підтверджуючі документи
  • Ми перевіряємо якість продукції на кожному етапі виробництва, з строгим дотриманням всіх вимог та технологій
  • Вирішуємо питання доставки в межах України. Ми співпрацюємо з транспортними компаніями, тому підберемо найбільш вигідний варіант для Вас.
  • Ваше замовлення в цілісності приїде до Вас, оскільки всі продукція надійно упаковується. Якщо щось пошкодиться при транспортуванні, ми замінимо безкоштовно.
  • Не турбуйтесь хто Вам змонтує, наші спеціалісти фахово та професійно встановлять балюстраду, не створюючи зайвих турбот.
  • За умови встановлення нашою бригадою, Ви отримаєте сертифікат-гарантію на 3 роки.

Залишіть свої контактні дані для консультації з нашим технічним спеціалістом . І з Вами зв'яжуться протягом 24 годин

098 2244220

Асортимент включає понад 100 найменувань продукції

Надаємо послуги у містах Вінниця, Житомир, Івано-Франківськ, Київ, Луцьк (Волинська область), Львів, Рівне, Тернопіль, Ужгород (Закарпатська область), Хмельницький та Чернівці