Не витрачайте час на зайві турботи. Ми працюємо ''під ключ''

Компанія "Артбетон" - єдиний виробник бетонних балясин та балюстрад по технології ''мармур з бетону'' в Західній Україні. Розпочавши діяльність у 2004 році, ми встигли втілити естетичні мрії понад 2120 клієнтів, і з кожним роком ця кількість росте.

Ми пишаємось, що наші бетонні балясини встановлені на таких об'єктах як «ЕДЕМ РЕЗОРТ»,  та санаторій «ЖЕНЕВА» в м.Трускавець.

Одним з головних напрямів нашого виробництва, є технологія ''мармуру з бетону'', розроблена компанією СІСТРОМ. Простішими словами, Ви отримуєте вигляд натурального каменю, але в рази вигідніше, а за показниками міцності значно більше ніж у звичайного бетону. До того ж балясина буде глянцевою, і не потребуватиме додатково шпаклювання чи фарбування, щонайменше 30 років.

Про нас в цифрах

16+ років роботи на ринку України


340+ завершених об'єктів


80+ унікальних форм та дизайнів


Ми постійно слідкуємо за тенденціями ринку та вподобаннями споживачів, тому не пропускаємо можливості взяти участь у будівельних виставках та ярмарках. Там ми обмінюємось цінною інформацією з архітекторами, дизайнерами, постачальниками та іншими виробниками. 


Виробничий процес

Все виробництво відбувається в межах одного підприємства, від розробки форм до відвантаження готової продукції. Завдяки власноруч виготовленим формам, ми можемо вирішити питання по формах і виробах для клієнтів та навіть розробити унікальний дизайн. Кожен етап супроводжується контролем якості, з дотриманням всіх вимог технології, зберігання сировини та продукції.

Процес виготовлення форми. Також є можливість створення за унікальним дизайном

Чітке дотримання всіх пропорцій під час виготовлення

Дотримання температурних вимог без впливу зовнішніх чинників

Доведення виробу до готовності

Пакування та обгортання готової продукції перед відправкою

Монтажні роботи


Вироби по технології "мармур з бетону" це не єдиний напрямок нашої діяльності. Також ми виготовляємо сірі балясини, які є більш доступні та полімерні балясини зі склопластику які є надзвичайно легкими.


Як ми працюємо

Заявка

Залишіть заявку та зекономте час!
Наші спеціалісти фахово нададуть консультацію та допоможуть підібрати оптимальне рішення. 

Заміри

Не турбуйтеся за правильність замірів - наш спеціаліст зробить їх сам (оплата лише за пальне не доїзд). А ще по фото Вашого будинку покажемо як він буде виглядати вже з оздобленням.

Замовлення

Оплатити замовлення можна будь-яким зручним для Вас методом
(готівка, безготівково, на карту банку). Після оплати надаємо
документи що підтверджують оплату.

Виготовлення

Період затвердіння бетонних виробів складає не менше 28 днів. Ми перевіряємо якість продукції на кожному етапі виробництва, зі строгим дотриманням всіх вимог технології, правил зберігання та пакування. 

Доставка

Доставка відбувається в межах України.  Продукція надійно упаковується, а якщо виріб при  транспортуванні пошкодиться,
ми його замінимо безплатно.

Монтаж

Наша професійна бригада швидко та якісно встановить вироби, позбавивши Вас від зайвих клопотів. Замовивши монтаж у нас, Ви отримаєте сертифікат-гарантію на 3 роки.


Залишіть Ваші контактні дані для консультації з нашим технічним спеціалістом. Ми зателефонуємо Вам протягом 24 годин.

Асортимент включає понад 100 найменувань продукції

Надаємо послуги у містах Вінниця, Житомир, Івано-Франківськ, Київ, Луцьк (Волинська область), Львів, Рівне, Тернопіль, Ужгород (Закарпатська область), Хмельницький та Чернівці