підвіконня , сходи


Завдяки міцності, витривалості та прийнятній вартості бетону,підвіконня та сходи виконані по технології «МАРМУР З БЕТОНУ» дістали велике расповсюдженя. Подібну архітектурну конструкцію можна зустріти в заміських котеджах, біля входів у торгові центри та в холах офісних будівель. Блискуча поверхня сходів надає ефектного та елегантного вигляду, свідчить про певну надійність та впевненість у собі власників.Неповторні фактури та кольори роблять мармур з бетону чудовим матеріалом як для оздоблення внутрішніх приміщень, так і для зовнішнього будівництва. Причому у Львові можна виготовити будь-які підвіконня та сходи на замовлення. Конструкція, виконана відповідно до власного проекту замовника, буде ідеально підходити під усю будівлю.

Бетонні підвіконня

Виготовляються з кольорового бетону і на вигляд емітують: мармур, малахіт, онікс та інші види каменю.

Це екологічно чистий продукт так як використовується цемент, пісок та натуральні барвники.
Кольорова база дозволяє відтворити різні відтінки.
Присутня велика гамма кольорів штучного каменю.
Підвіконники виготовляються шириною: 25,30, 35 ,40, 45, 50 см.
Довжина довільна. 

Бетонні сходи

На сьогодні сходи - це головна акцентна деталь сучасного дизайну будь - якого приміщення. Оригінальні сходи є незамінною складовою загального враження про житловий будинок або офісний центр. Сучасні та вишукані сходи позиціонуються з достатком та затишком, саме тому світові дизайнери інтер'єру приділяють особливу увагу конфігурації сходів. Сходи складаються з сходинки та під сходинки (можливо виготовлення бокового чобітка).Товщина 2 або 4 см. По розмірах замовника.

Хочете замовити, чи потрібна консультація? Зв'яжіться з нами, ми допоможемо!

098 2244220

Супутня продукція від АРТбетон

не симетричні балясини
симетричні балясини
амфоровидні балясини
східні балясини
квадратні балясини
бетонні балясини з арматурою

Співпрацюємо з Вінницькою, Волинською, Закарпатською, Івано-Франківською, Рівненською, Тернопільською, Хмельницькою та Чернівецькою областями.