Підвіконня та сходи

Завдяки міцності, витривалості та прийнятній вартості бетону, підвіконня та сходи виконані по технології «МАРМУР З БЕТОНУ» дістали велике розповсюдження. 

Подібну архітектурну конструкцію можна зустріти в заміських котеджах, біля входів у торгові центри та в холах офісних будівель. Блискуча поверхня сходів надає ефектного та елегантного вигляду, свідчить про певну надійність та впевненість у собі власників. 

Неповторні фактури та кольори роблять мармур з бетону чудовим матеріалом як для оздоблення внутрішніх приміщень, так і для зовнішнього будівництва. До того ж у Львові можна виготовити будь-які підвіконня та сходи на замовлення. 
Конструкція, виконана відповідно до власного проєкту замовника, буде ідеально підходити під усю будівлю.

Бетонні підвіконня

Виготовляються з кольорового бетону і на вигляд емітують: мармур, малахіт, онікс та інші види каменю.

Це екологічно чистий продукт оскільки використовується цемент, пісок та натуральні барвники.
Кольорова база дозволяє відтворити різні відтінки.
Присутня велика гамма кольорів штучного каменю.
Підвіконники виготовляються шириною: 25,30, 35,40, 45, 50 см.
Довжина довільна (максимально 190 см)

Бетонні сходи

На сьогодні сходи - це головна акцентна деталь сучасного дизайну будь - якого приміщення. Оригінальні сходи є незамінною складовою загального враження про житловий будинок або офісний центр. 

Сучасні та вишукані сходи позиціюються з достатком та затишком, саме тому світові дизайнери інтер'єру приділяють особливу увагу конфігурації сходів. Сходи складаються зі сходинки та під сходинки (можливо виготовлення бокового чобітка).Товщина 2 або 4 см. По розмірах замовника.

Хочете замовити, чи потрібна консультація?
Зв'яжіться з нами, ми Вам допоможемо!

Супутня продукція від АРТбетон

Несиметричні балясини
Симетричні балясини
Амфороподібні балясини
Східні балясини
Квадратні балясини
Бетонні балясини з арматурою

Співпрацюємо з Вінницькою, Волинською, Закарпатською, Івано-Франківською, Рівненською, Тернопільською, Хмельницькою та Чернівецькою областями.