Пропонуємо Вам переглянути об'єкти з нашими бетонними балясинами у м. Тернопіль та Тернопільській області 


Наші бетонні балясини виготовляються по технології ''мармур з бетону'' тому мають гладку і глянцеву поверхню та не потребують додаткових робіт. Балюстрада зберігає свій первісний вигляд не один десяток років, а кольорова гама виробляється за власним бажанням замовника.


Приватний будинок в м. Тернопіль. Чотири радіусних балкони та дві вхідні групи облаштовані не симетричними балясинами. В персиковому кольорі. 

Щоб дізнатись більше про симетричні бетонні балясини, переходьте за посиланням нижче

Приватний будинок м. Зборів Тернопільська область. Балкон та вхідна група з двох сходових клітин облаштована балюстрадою з симетричних балясин. 

Щоб дізнатись більше про симетричні бетонні балясини, переходьте за посиланням нижче

Як ми працюємо

  • Зателефонувавши до нас, Ви зекономите час, тому що наші спеціалісти фахово нададуть консультацію та допоможуть підібрати найбільш вигідне рішення.
  • Ви можете не турбуватись за правильність замірів, ми їх здійснюємо безкоштовно. При необхідності, ми виїжджаємо на об'єкт (оплата тільки за бензин).
  • Оплату за замовлення можна здійснити будь-яким зручним для вас способом (готівково або безготівково). Після оплати Ви отримаєте всі підтверджуючі документи
  • Ми перевіряємо якість продукції на кожному етапі виробництва, з строгим дотриманням всіх вимог та технологій
  • Вирішуємо питання доставки в межах України. Ми співпрацюємо з транспортними компаніями, тому підберемо найбільш вигідний варіант для Вас.
  • Ваше замовлення в цілісності приїде до Вас, оскільки всі продукція надійно упаковується. Якщо щось пошкодиться при транспортуванні, ми замінимо безкоштовно.
  • Не турбуйтесь хто Вам змонтує, наші спеціалісти фахово та професійно встановлять балюстраду, не створюючи зайвих турбот.
  • За умови встановлення нашою бригадою, Ви отримаєте сертифікат-гарантію на 3 роки.

Залишіть свої контактні дані для консультації з нашим технічним спеціалістом. І з Вами зв'яжуться протягом 24 годин


Варіанти балясин, які виготовляє компанія АртБетон

Надаємо послуги у містах Вінниця, Житомир, Івано-Франківськ, Київ, Луцьк (Волинська область), Львів, Рівне, Тернопіль, Ужгород (Закарпатська область), Хмельницький та Чернівці