Задовільніть свої естетичні вподобання, оздобивши дім квадратними бетонними балясинами

Надати власній споруді стриманості та величності одночасно, можна встановивши тільки квадратні балясини в готичному стилі.

Масивні, але стримані, прекрасно підійдуть до оформлення величних споруд, великих терас і перетворять будинок на замок та тішитимуть довгі роки Ваші очі, без зміни первісного вигляду.

Чому варто обирати квадратні бетонні балясини

  • Створити особливу атмосферу як в середині, так і ззовні Вашого дому, допоможуть квадратні бетонні балясини. Їхній унікальний та ефектний дизайн на довго зберігатиметься в пам'яті, та не залишить байдужим кожного. 
  • Ви будете економити свій час та гроші, оскільки балюстрада виконана по технології ''мармур з бетону'' і не потребуватиме додаткових робіт після встановлення.
  • Забудьте про хвилювання, коли Ваші діти проводять час на балконі та терасі, оскільки бетонні балясини квадратного типу створять всі безпечні для цього умови.
  • Балясини абсолютно є екологічними, тому що в їхній склад входять лише натуральні матеріали, як щебінь, пісок та цемент.
  • Бетонна балясина створить всі умови, щоб безпечно підійматися чи опускатись сходами. Це надійна опора в темний час доби чи в ожеледицю.
  • Збережіть свої кошти, оскільки конструкцію не прийдеться міняти найближчі 30 років. Отримайте красу натурального каменю, за ціною бетону. 
  • Реалізуйте будь-яке дизайнерське рішення, тому що їх можна виготовити в будь-якому кольорі та формі. 
  • Конструкція кріпиться додатково стаканами, із-за чого стає монолітною та витримує ще більші навантаження.

Конструкція квадратних бетонних балясин

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Балясина: Вага - 25.4 кг. Висота - 69.5 см. Діаметр - 17.5 см.

Комплектується:

Стакан квадратний малий №6 Вага - 3.7 кг. Висота-5.5 см. Ширина-18х18 см.

Стакан квадратний великий №7 Вага-10.5 кг. Висота-10 см. Ширина-24х24 см.

Стакан косий №3 Вага-3 кг. Висота - 4.5 см. Ширина-16х16 см.

Додатково балясини на балкон комплектується такими елементами як поручні, тумби та бази балюстради. Більш детально про них Ви можете дізнатись перейшовши за посиланням нижче


Чому варто працювати з нами

Заявка

Залишіть заявку та зекономте час!
Наші спеціалісти фахово нададуть консультацію та допоможуть підібрати оптимальне рішення. 

Заміри

Не турбуйтеся за правильність замірів, ми їх здійснюємо безплатно. При необхідності виїжджаємо на об'єкт, або зробимо візуалізацію проєкту. (оплата лише за пальне). 

Замовлення

Оплатити замовлення можна будь-яким зручним для Вас методом
(готівка, безготівково, на карту банку). Після оплати надаємо
документи що підтверджують оплату.

Виготовлення

Період затвердіння бетонних виробів складає не менше 28 днів. Ми перевіряємо якість продукції на кожному етапі виробництва, зі строгим дотриманням всіх вимог технології, правил зберігання та пакування. 

Доставка

Доставка відбувається в межах України.  Продукція надійно упаковується, якщо виріб при  транспортуванні пошкодиться,
ми замінимо безплатно.

Монтаж

Наша професійна бригада швидко та якісно встановить вироби, позбавивши Вас від зайвих клопотів. Замовивши монтаж у нас, Ви отримаєте сертифікат-гарантію на 3 роки.


Залишіть свої контактні дані для консультації з нашим технічним спеціалістом. І з Вами зв'яжуться протягом 24 годин


Нам довіряють

Рівне. Рівненська область

Хмельницький.  Хмельницька область

Львів. Виставка

Проте, технологія ''мармур з бетону'' не єдиний напрямок діяльності нашого підприємства. Ми виготовляємо також сірі балясини, які є більш доступні, та полімерні балясини зі склопластику, які є надзвичайно легкими.

Ціни на квадратні балясини

Сірі під малювання Мармур з бетону (білі)* Полімерні
Балясина 457 686 1800
Стакан малий 67 100 200
Стакан великий 189 284 600
Стакан косий 99 149 300

Заповнюйте форму нижче для отримання детального розрахунку та взірця продукції

Часті запитання

  • А наскільки надійним є упакування? Для надійності ми здійснюємо кількашарове обгортування продукції та розміщуємо її горизонтально. Це забезпечує додаткову міцність під час транспортування.
  • Чи легко їх пошкодити? Ні, завдяки унікальній суміші матеріалів це виключено. Крім того, навіть різні погодні умови та різкі зміни температури не здатні пошкодити балясини протягом кількох десятиліть. 

Додатково ознайомтесь з іншими варіантами балясин

Надаємо послуги у містах Вінниця, Житомир, Івано-Франківськ, Київ, Луцьк (Волинська область), Львів, Рівне, Тернопіль, Ужгород (Закарпатська область), Хмельницький та Чернівці