Задовільніть свої естетичні вподобання, оздобивши дім квадратними бетонними балясинами

Надати власній споруді стриманості та величності одночасно, можна встановивши тільки квадратні балясини в готичному стилі.

Масивні, але стримані, прекрасно підійдуть до оформлення величних споруд, великих терас і перетворять будинок на замок та тішитимуть довгі роки ваші очі, без зміни первісного вигляду.

Чому варто обирати квадратні бетонні балясини

 • Створити особливу атмосферу як в середині так і ззовні Вашого дому, допоможуть квадратні бетонні балясини. Їхній унікальний та ефектний дизайн на довго зберігатиметься в пам'яті, та не залишить байдужим кожного. 
 • Ви будете економити свій час та гроші, оскільки балюстрада виконана по технології ''мармур з бетону'' і не потребуватиме додаткових робіт після встановлення.
 • Забудьте про хвилювання, коли ваші діти проводять час на балконі та терасі, оскільки бетонні балясини квадратного типу створять всі безпечні для цього умови.
 • Балясини абсолютно є екологічними, тому що в їхній склад входять лише натуральні матеріали, як щебінь, пісок та цемент.
 • Бетонна балясина створить всі умови, щоб безпечно підніматись чи опускатись сходами. Це надійна опора в темний час доби чи в ожеледицю.
 • Збережіть свої кошти, оскільки конструкцію не прийдеться міняти найближчі 30 років. Отримайте красу натурального каменю, за ціною бетону. 
 • Реалізуйте будь-яке дизайнерське рішення, тому що їх можна виготовити в будь-якому кольорі та формі. 
 • Конструкція кріпиться додатково стаканами, із-за чого стає монолітною та витримує ще більші навантаження.

Конструкція квадратних бетонних балясин

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Балясина: Вага - 25.4 кг. Висота - 69.5 см. Діаметр - 17.5 см.

Комплектується:

Стакан квадратний малий №6 Вага - 3.7 кг. Висота-5.5 см. Ширина-18х18 см.

Стакан квадратний великий №7 Вага-10.5 кг. Висота-10 см. Ширина-24х24 см.

Стакан косий №3 Вага-3 кг. Висота - 4.5 см. Ширина-16х16 см.

Додатково балясини на балкон комплектується такими елементами як поручні, тумби та бази балюстради. Більш детально про них Ви можете дізнатись перейшовши за посиланням нижче


Чому варто працювати з нами

 • Зателефонувавши до нас, Ви зекономите час, тому що наші спеціалісти фахово нададуть консультацію та допоможуть підібрати найбільш вигідне рішення.
 • Ви можете не турбуватись за правильність замірів, ми їх здійснюємо безкоштовно. При необхідності, ми виїжджаємо на об'єкт (оплата тільки за бензин).
 • Оплату за замовлення можна здійснити будь-яким зручним для вас способом (готівково або безготівково). Після оплати Ви отримаєте всі підтверджуючі документи
 • Ми перевіряємо якість продукції на кожному етапі виробництва, зі строгим дотриманням всіх вимог та технологій
 • Вирішуємо питання доставки в межах України. Ми співпрацюємо з транспортними компаніями, тому підберемо найбільш вигідний варіант для Вас.
 • Ваше замовлення в цілісності приїде до Вас, оскільки всі продукція надійно упаковується. Якщо щось пошкодиться при транспортуванні, ми замінимо безкоштовно.
 • Не турбуйтесь хто Вам змонтує, наші спеціалісти фахово та професійно встановлять балюстраду, не створюючи зайвих турбот.
 • За умови встановлення нашою бригадою, Ви отримаєте сертифікат-гарантію на 3 роки.

Залишіть свої контактні дані для консультації з нашим технічним спеціалістом. І з Вами зв'яжуться протягом 24 годин


098 2244220

Нам довіряють

Рівне. Рівненська область

Хмельницький.  Хмельницька область

Львів. Виставка

Проте, технологія ''мармур з бетону'' не єдиний напрямок діяльності нашого підприємства. Ми виготовляємо також сірі балясини, які є більш доступніші, та полімерні балясини з склопластику, які є надзвичайно легкими.

Ціни на квадратні балясини

Сірі під малювання Мармур з бетону (білі)* Полімерні
Балясина 364 572 1800
Стакан малий 56 88 200
Стакан великий 147 231 600
Стакан косий 77 121 300

Заповнюйте форму нижче для отримання детального розрахунку та взірця продукції

Часті запитання

 • А наскільки надійним є упакування? Для надійності ми здійснюємо кількашарове обгортування продукції та розміщуємо її горизонтально. Це забезпечує додаткову міцність під час транспортування.
 • Чи легко їх пошкодити? Ні, завдяки унікальній суміші матеріалів це виключено. Крім того, навіть різні погодні умови та різкі зміни температури не здатні пошкодити балясини протягом кількох десятиліть. 

Додатково ознайомтесь з іншими варіантами балясин

Надаємо послуги у містах Вінниця, Житомир, Івано-Франківськ, Київ, Луцьк (Волинська область), Львів, Рівне, Тернопіль, Ужгород (Закарпатська область), Хмельницький та Чернівці