Колони


В архітектурі Стародавнього Сходу та античності, колони застосовували в композиції фасадів, споруд як опори арок і склепінь, а також як окремі  пам'ятники, наприклад Тріумфальна арка в Парижі або оформлення Майдану  Незалежності в Києві.
  На сьогодення  колони повертаються в архітектурне оформлення будинків та котеджів. Вони надають їм шикарний архітектурний вигляд, підкреслюючи високий статус власника будівлі та при цьому  додаючи грошевої вартості споруді.


Кругла колона з канелюрами

Колона виготовляється з окремих набірних елементів і завдяки цьому є можливість набрати любу необхідну висоту. Колона складається з бази колони, секції колони та капітелі. Виробляється на білому цементі з використанням  імпортних компонентів від ведучих виробників, що надає їй  не повторного естетичного вигляду і високих характеристик міцності та стійкості до навколишнього середовища.

Не потребує додаткових робіт таких як шпаклювання та фарбування. Має білу, глянцеву поверхню. Не буде змінювати первісного вигляду довгі роки. Можливо виготовлення в кольорі по бажанню замовника.

Секція колони

РОЗМІРИ: Діаметр - 25 см. Висота - 100 см.

Вага - 61,5 кг.

Капітель колони

Розміри: діаметр мін.- 29 см, мах.- 37 см

Висота 20 см.

Вага - 30,5 кг.

База колони

Розміри:   29х29 см. Висота -9 см.

Вага - 16 кг.

Колона квадратна з канелюрами

Квадратна бетонна колона використовується як елемент паркану, так і як елемент архітектурного оформлення та розподілу  навантаження  елементів будинку. Складається з набірних елементів, що дозволяє набрати буді яку висоту. Це верхня (капітель) та нижня (база) секції бетонної колони та середня секція. Для парканів ще, дашок та куля. Виготовляється з декоративного бетону з використанням молекулярних компонентів провідних закордонних виробників.

Верхня та нижня частина колони.

Середня секція колони.

Дашок колони.

Куля колони.

Хочете замовити, чи потрібна консультація?
Зв'яжіться з нами, ми Вам допоможемо!

Супутня продукція  від АРТбетон

Співпрацюємо з Вінницькою, Волинською, Закарпатською, Івано-Франківською, Рівненською, Тернопільською, Хмельницькою та Чернівецькою областями.