Бетонні парапети

Парапети з бетону стандартного розміру

Бетонні дашки двоскатні, інакше кажучи, парапети застосовуються  для накриття прольотів між стовпцями огорожі, а також для накриття, коминів, підпорних стінок.Головне завданні бетонних парапетів захистити паркан від дощу та снігу та запобігти його руйнуванню. Бетонні парапети надають паркану закінченого архітектурного вигляду. Виготовлені по технології вібролиття з використанням молекулярних добавок від провідних світових виробників, мають високі характеристики міцності та довготривалості.

Звичайні парапети йдуть стандартного розміру, від розміру цегли:  18х50, 27х39, 35х39, 40х50, 45х50. Виготовляються: сірі - під фарбування, кольорові та під мармур.

Парапет бетонний  фігурний

Наша компанія займається самостійним виготовленням склопластикових форм для бетону. Завдяки цьому, ми постійно розробляємо нові вироби та виготовляємо вироби по кресленню або ескізу замовників. 

Нами був розроблений парапет фігурний, окрасою якого є бокова фігурна фаска, що додає парапету більш естетичного вигляду.

Виконується в 3 варіантах: сірий під фарбування, кольоровий та під мармур.

Сірий

Кольоровий

  Під мармур


Хочете замовити, чи потрібна консультація?
Зв'яжіться з нами, ми Вам допоможемо!

Супутня продукція від АРТбетон

Співпрацюємо з Вінницькою, Волинською, Закарпатською, Івано-Франківською, Рівненською, Тернопільською, Хмельницькою та Чернівецькою областями.

google-site-verification=MrBX8KT-xZWeuv-KwEdls2lJAx8BHQezZchZXyu4eys