бетонні дашки і парапети

ДАШКИ та ПАРАПЕТИ на огорожі,призначені для захисту несучих стовпів паркану від атмосферного впливу (дощу,снігу іт.д.),а також додають вашій огорожі респектабельного вигляду.Бетонні дашки прекрасно поєднуються з будь-якими видами парканів: будь то паркан з бетону,цегли,профнастила,дерева або кований паркан.

Дашки і капелюхи виготовлені методом вібролиття з декоративного бетону. Ретельно підібрані складники: якісний цемент М-500, гранітний щебінь, митий пісок і надійні модифікатори бетону німецького виробника, в поєднанні із перевіреною технологією в кінцевому результаті дають вироби особливої якості з декоративного бетону. Такий бетон є морозостійким, міцним, гладким і має надзвичайні водовідштовхуючі влативості.

Кольорове рішення буває:сірий бетон (під фарбування), кольоровий бетон(з використанням пігментів німецької фірми БАЙЕР) або ПО  технології МАРМУР З БЕТОНУ (під мармур).

Завдяки, то му що ми самі виготовляємо форми для бетону, в нас підібрався великий вибір не стандвртних дашків по вигляду та розмірам.

МОЖЛИВО ВИКОНАНЯ НЕСТАНДАРТНИХ ДАШКІВ ЗА ВАШИМ КРЕСЛЕННЯМ АБО ПО ВЗІРЦЮ.    

               продукція цього розділу

Дивіться на під-сторінках

бетонні дашки на стовпчик

парапети на огорожу

не стандартні дашки та парапети

Співпрацюємо з Вінницькою, Волинською, Закарпатською, Івано-Франківською, Рівненською, Тернопільською, Хмельницькою та Чернівецькою областями.