Бетонні дашки та парапети

ДАШКИ та ПАРАПЕТИ на огорожі, призначені для захисту несучих стовпів паркану від атмосферного впливу (дощу, снігу і т.д.), а також додають вашій огорожі респектабельного вигляду.Бетонні дашки прекрасно поєднуються з будь-якими видами парканів: будь то паркан з бетону, цегли, профнастилу, дерева або кований паркан.

Дашки та капелюхи виготовлені методом вібролиття з декоративного бетону. 

Ретельно підібрані складники: якісний цемент М-500, гранітний щебінь, митий пісок і надійні модифікатори бетону німецького виробника, в поєднанні із перевіреною технологією в кінцевому результаті дають вироби особливої якості з декоративного бетону. 

Такий бетон є морозостійким, міцним, гладким і має надзвичайні водовідштовхуючі властивості.

Кольорове рішення: сірий бетон (під фарбування), кольоровий бетон (з використанням пігментів німецької фірми БАЙЄР) або ПО  технології МАРМУР З БЕТОНУ (під мармур).

Завдяки, то му що ми самі виготовляємо форми для бетону, в нас підібрався великий вибір не стандартних дашків по вигляду та розмірам.

МОЖЛИВО ВИКОНАННЯ НЕСТАНДАРТНИХ ДАШКІВ ЗА ВАШИМ КРЕСЛЕННЯМ АБО ПО ВЗІРЦЮ.    

Приклад дашків та парапетів

Дивіться на підсторінках

Бетонні дашки на стовпчик

Парапети на огорожу

Не стандартні дашки та парапети

Співпрацюємо з Вінницькою, Волинською, Закарпатською, Івано-Франківською, Рівненською, Тернопільською, Хмельницькою та Чернівецькою областями.

google-site-verification=MrBX8KT-xZWeuv-KwEdls2lJAx8BHQezZchZXyu4eys