Чому саме, треба вибирати балясини виготовлені по тех. Мармур з бетону!

 1. Отримаєте балясини схожі на природний мармур, але в рази дешевші, а за характеристиками міцності сильніші.
 2. Мають гладку поверхню, бархатистого полірованого мармуру та не потребують додаткових робіт по шпаклюванню та малюванню.
 3. Заощадите в майбутньому, так як при експлуатації,балюстрада не потребує додаткових витрат, помив водою і все.
 4. По вашому бажанню, можливо відтворити балясини в любій кольоровій гамі, використовуючи барвники від провідних світових виробників.
 5. Облаштовують як в середині так і зовні приміщення. Гарантійний термін 25 років.

Асортимент виробів компанії дозволяє варіювати окремі частини балюстради й, за бажання, створювати власний неповторний стиль.  

Що би отримати, будинок своєї мрії, виберіть форму балясини, яка вам пасує.

Вибрали? Чи потрібна консультація. Телефонуй 0679575728 або зв'язжіться з нами.

  Балюстрада (фр. balustrade из итал. balaustrata) -огорожа терас, сходів, балконів, яка складається з бетонних балясин об'єднаних зверху поручнем.

Використовувати балюстради, почали в давнину, а росквіт їх почався в епоху ренесансу. Прикладом цього можуть служити, прикрашені Микеланджжело балясинами бетонними,  Собор св.Петра та Капітолійський пагорб у Римі. В нас, це Оперний театр, палац Потоцьких та Римський дворик у Львові. Вони і понині насолоджують очі туристів.

Всі ці витвори виконані з мармуру, а як відомо, коштують не малі кошти. На сьогоднішній день розроблена технологія "Мармур з бетону", яка дозволяє зробити балюстради високої якості, зовнішнє не відрізняючи від натурального мармуру, а по ціні значно дешевші.  А як відомо заощаджені кошти-це зароблені кошти.

Завдяки цій технології, на сьогоднішній день, багато громадських та приватних будинків стали виконувати в стилі модерн та бароко, з використанням балюстрад, що надає їм особового шарму та не повторного естетичного вигляду. Прикладом цьому можуть служити, розроблені архітекторами та виконані нами оздоблення санаторію Женева (м. Трускавець), СПА готелю Едем-Резорт (м.Біберка) та багатьох приватних будинків і котеджів.

Балясини бетонні, балюстради виготовлені по технології МАРМУР З БЕТОНУ, мають гладку глянцеву поверхню, не потребують додаткової доробки та фарбування, що збереже ваші кошти і в майбутнєму. Стоятимуть на відкритому повітрі довго, даруючи вам неповторну насолоду і не змінюючи свого  первинного вигляду .  

Гарантійний термін 25 років!Переваги технології "мармур з бетону"

 1. Мармур з бетону має більш високі характеристики міцності ніж натуральний мармур.
 2. Мармур з бетону в порівняні з керамікою, не боїться перепаду температур і може використовуватись на вулиці.
 3. Металева ковка окислюється, та через певний час, ви побачите потьоки іржи на фасаді свого будинку.
 4. Гіпс має малу міцність, та не можливо використовувати його на вулиці.
 5. Дерев'яні балясини використовують на вулиці, тільки після додаткової обробки, фарбування або лакування, але через 2-3 роки це треба повторювати.
 6. Порівняно з пластиком, екологічно чисті та не виділяють отруйних домішок при нагріванні.
 7. Порівняно зі звичайним бетоном, не потребують додаткової доробки та фарбування.По своїм естетичним та механічним якостям не йдуть в порівняння з балясинами виконаними по тех. Мармур з бетону.
 8. Балюстраді можливо надати любу кольорову гамму, на багато ширшу ніж в  природного каменя.
 9. Балюстради «мармур з бетону» мають ідеальну глянцеву поверхню, як у полірованого натурального каменю, але порівняно з ним дешевше в 5-10 разів.   
 10. Гарантійний термін 20 років.

Співпрацюємо з Вінницькою, Волинською, Закарпатською, Івано-Франківською, Рівненською, Тернопільською, Хмельницькою та Чернівецькою областями.