Бетонні балясини, які не потребують малювання, додадуть вашому будиноку унікальності та комфорту для проживання на довгі роки. 

       Використання в архітектурі будинку балясин, без сумніву, зробить його не тільки ексклюзивним, ще й підніме грошову вартість та статус господаря.

      Безумовно бетон- найвигідніший, надійний та перевірений часом матеріал. Балясини з бетону можуть розташовуватись як всередині приміщення так і ззовні, вони не бояться (на відміну від інших матеріалів) дощу, перепадів температур та ультрафіолетового випромінювання. Не гниють та не ржавіють.

   Балюстрада з бетонних балясин не тільки прикрашає будинок, а виконує функцію безпеки: балясини на балкон - запобігають від падіння з висоти, балясини на сходи - запобігають від падіння в ожеледь, балясини на терасу - організують безпековий простірВи можете бути спокійними, коли ваша дитина знаходиться на балконі !

      Компанія АРТБЕТОН виготовляє балюстради по технології МАРМУР З БЕТОНУ, при цьому балясини схожі на природний мармур, але в рази дешевші, а за характеристиками міцності  та довговічності, мають значно виші показники. Експлуатація не менше 30 років.

        Балясини мають гладку поверхню, м'якого полірованого мармуру та не потребують додаткових робіт по шпаклюванню та малюванню, що заощадить вам гроші при подальшій експлуатації.

    По бажаню замовника  можливе виконання балясин під мармур, в різній кольоровій гаммі з використанням пігментів від світового лідера фірми BAYER (не вицвітають).

Допоможемо зробити ваш будинок неповторним та візьмем всі ваші труднощі на себе, вже сьогодні.

 1. На основі архітектурного рішення вашого будинку, надамо поради та підберемо комплектацію балюстради. Зробимо розрахунки, а при необхідності створимо 3D  проект.
 2. Оформлення замовлення виконується, в будь-якій зручній для вас формі (готівка, карточка або рахунок) з наданням вам всіх підтверджуючих фінансових документів.
 3. .Виготовлення продукції проводиться в точні терміни обумовлені в замовлені, з екологічно чистих якісних матеріалів.
 4. Вирішуємо питання доставки, через транспортні компанії по всій Україні.
 5. Наша професійна бригада зробить монтаж балюстради або надамо повну консультацію вашим спеціалістам. 

Для замовлення або консультації телефонуйте  0679575728 (viber)

Види бетонних балясин від Артбетон.

  Вище наведені наші типові форми балясин, можливо виконання балясин по індивідуальному замовленню. Ми в Компанії Артбетон, самі моделюємо та виготовляємо форми. Запрошуємо до співпраці архітекторів та дизайнерів. Врахуємо вашу зацікавленість та допоможемо втілити ваші найсміливіші проєктні рішення.

  Балюстрада (фр. balustrade из итал. balaustrata) -огорожа терас, сходів, балконів, яка складається з бетонних балясин об'єднаних зверху поручнем.

Використовувати балюстради, почали в давнину, а росквіт їх почався в епоху ренесансу. Прикладом цього можуть служити, прикрашені Микеланджжело балясинами бетонними,  Собор св.Петра та Капітолійський пагорб у Римі. В нас, це Оперний театр, палац Потоцьких та Римський дворик у Львові. Вони і понині насолоджують очі туристів.

Всі ці витвори виконані з мармуру, а як відомо, коштують не малі кошти. На сьогоднішній день розроблена технологія "Мармур з бетону", яка дозволяє зробити балюстради високої якості, зовнішнє не відрізняючи від натурального мармуру, а по ціні значно дешевші.  А як відомо заощаджені кошти-це зароблені кошти.

Завдяки цій технології, на сьогоднішній день, багато громадських та приватних будинків стали виконувати в стилі модерн та бароко, з використанням балюстрад, що надає їм особового шарму та не повторного естетичного вигляду. Прикладом цьому можуть служити, розроблені архітекторами та виконані нами оздоблення санаторію Женева (м. Трускавець), СПА готелю Едем-Резорт (м.Біберка) та багатьох приватних будинків і котеджів.

Балясини бетонні, балюстради виготовлені по технології МАРМУР З БЕТОНУ, мають гладку глянцеву поверхню, не потребують додаткової доробки та фарбування, що збереже ваші кошти і в майбутнєму. Стоятимуть на відкритому повітрі довго, даруючи вам неповторну насолоду і не змінюючи свого  первинного вигляду .  Переваги технології "мармур з бетону"

 1. Мармур з бетону має більш високі характеристики міцності ніж натуральний мармур.
 2. Мармур з бетону в порівняні з керамікою, не боїться перепаду температур і може використовуватись на вулиці.
 3. Металева ковка окислюється, та через певний час, ви побачите потьоки іржи на фасаді свого будинку.
 4. Гіпс має малу міцність, та не можливо використовувати його на вулиці.
 5. Дерев'яні балясини використовують на вулиці, тільки після додаткової обробки, фарбування або лакування, але через 2-3 роки це треба повторювати.
 6. Порівняно з пластиком, екологічно чисті та не виділяють отруйних домішок при нагріванні.
 7. Порівняно зі звичайним бетоном, не потребують додаткової доробки та фарбування.По своїм естетичним та механічним якостям не йдуть в порівняння з балясинами виконаними по тех. Мармур з бетону.
 8. Балюстраді можливо надати любу кольорову гамму, на багато ширшу ніж в  природного каменя.
 9. Балюстради «мармур з бетону» мають ідеальну глянцеву поверхню, як у полірованого натурального каменю, але порівняно з ним дешевше в 5-10 разів.   

Для замовлення або консультації телефонуйте 0679575728 ( viber)

Співпрацюємо з Киев, Вінницькою, Волинською, Закарпатською, Івано-Франківською, Рівненською, Тернопільською, Хмельницькою та Чернівецькою областями.