Перетворіть свій будинок на палац за допомогою бетонних балясин

Бетонні балясини, які не потребують фарбування, додадуть Вашому будинку унікальності та комфорту для проживання на довгі роки

    Використання в архітектурі будинку балясин, без сумніву, зробить його не тільки ексклюзивним, ще й підніме його грошову вартість та престиж господаря.

    Безумовно бетон - найвигідніший, надійний та перевірений часом матеріал. Балясини з бетону можуть розташовуватись як всередині приміщення, так і ззовні. На відміну від інших матеріалів вони не бояться дощу, перепадів температур та ультрафіолетового випромінювання, а також не гниють та не іржавіють.

    Балюстрада з бетонних балясин не тільки прикрашає будинок, а виконує функцію безпеки: балясини на балконі - запобігають від падіння з висоти, балясини на сходах - запобігають від падіння в ожеледь, балясини на терасу - облаштовують безпечний простір. Ви можете бути спокійним, коли Ваша дитина знаходиться на балконі!

    Компанія АРТБЕТОН виготовляє балюстради по технології МАРМУР З БЕТОНУ, при цьому балясини схожі на природний мармур, але в рази вигідніші, а за характеристиками міцності та довговічності, мають значно вищі показники. Експлуатація понад 30 років.

    Балясини мають гладку поверхню, як в полірованого мармуру та не потребують додаткових робіт по шпаклюванню та фарбуванню, що заощадить Вам кошти в майбутньому.

    По бажанню замовника можливе виконання балясин під мармур, в різній кольоровій гаммі з використанням пігментів, не вицвітають від світового лідера фірми BAYER.


Що Ви отримаєте працюючи з нами

Заявка

Залишіть заявку та зекономте час!
Наші спеціалісти фахово нададуть консультацію та допоможуть підібрати оптимальне рішення. 

Заміри

Не турбуйтеся за правильність замірів, ми їх здійснюємо безплатно. При необхідності виїжджаємо на об'єкт, або зробимо візуалізацію проєкту. (оплата лише за пальне). 

Замовлення

Оплатити замовлення можна будь-яким зручним для Вас методом
(готівка, безготівково, на карту банку). Після оплати надаємо
документи що підтверджують оплату.

Виготовлення

Період затвердіння бетонних виробів складає не менше 28 днів. Ми перевіряємо якість продукції на кожному етапі виробництва, зі строгим дотриманням всіх вимог технології, правил зберігання та пакування. 

Доставка

Доставка відбувається в межах України.  Продукція надійно упаковується, якщо виріб при  транспортуванні пошкодиться,
ми замінимо безплатно.

Монтаж

Наша професійна бригада швидко та якісно встановить вироби, позбавивши Вас від зайвих клопотів. Замовивши монтаж у нас, Ви отримаєте сертифікат-гарантію на 3 роки.


Залишіть свої контактні дані для консультації з нашим технічним спеціалістом. І з Вами зв'яжуться протягом 24 годин.


  Вище наведені наші типові форми балясин, можливо виконання балясин за індивідуальним замовленням. Ми в Компанії Артбетон, самі моделюємо та виготовляємо форми. Запрошуємо до співпраці архітекторів та дизайнерів. Врахуємо Вашу зацікавленість та допоможемо втілити Ваші найсміливіші проєктні рішення.

Балюстрада (фр. balustrade з італ. balaustrata) - огорожа терас, сходів, балконів, яка складається з бетонних балясин об'єднаних зверху поручнем.

Використовувати балюстради почали ще в давнину, а розквіт їх почався в епоху ренесансу. Прикладом цього можуть служити роботи Мікеланджело (Собор св. Петра та Капітолійський пагорб у Римі). В нас, це Оперний театр, палац Потоцьких та Римський дворик у Львові. Вони й понині насолоджують очі туристів.

Всі ці витвори виконані з мармуру, як відомо, коштують не малі кошти. На сьогодні розроблена технологія "Мармур з бетону", яка дозволяє зробити балюстради високої якості, зовнішньо не відрізняючи від натурального мармуру, а за ціною значно вигідніші. Як відомо, заощаджені кошти - це зароблені кошти.

Завдяки цій технології, нині, багато громадських та приватних будинків стали виконувати в стилі модерн та бароко, з використанням балюстрад, що надає їм особового шарму та не повторного естетичного вигляду. Прикладом цьому можуть служити, розроблені архітекторами та виконані нами оздоблення санаторію Женева (м. Трускавець), СПА готелю Едем-Резорт (м.Бібрка) та багатьох приватних будинків і котеджів.

Балясини бетонні, балюстради виготовлені по технології МАРМУР З БЕТОНУ, мають гладку глянцеву поверхню, не потребують додаткової доробки та фарбування, що збереже Ваші кошти у майбутньому. Стоятимуть на відкритому повітрі довго, даруючи Вам неповторну насолоду і не змінюючи свого первинного вигляду.

Переваги технології "мармур з бетону"

  • Мармур з бетону має кращі характеристики міцності ніж натуральний мармур.
  • Мармур з бетону у порівнянні з керамікою, не боїться перепаду температур і може використовуватись на вулиці. 
  • Металева ковка окислюється, та через певний час, ви побачите патьоки іржи на фасаді свого будинку. 
  • Гіпс має малу міцність, та не можливо використовувати його на вулиці. 
  • Дерев'яні балясини використовують на вулиці, тільки після додаткової обробки, фарбування або лакування, але через 2-3 роки це треба повторювати.
  • У порівнянні з пластиком - екологічно чисті та не виділяють отруйних домішок при нагріванні.
  • У порівнянні зі звичайним бетоном, не потребують додаткової доробки та фарбування.
  • По своїм естетичним та механічним якостям не йдуть в порівняння з балясинами виконаними по технології ''Мармур з бетону''.
  • Балюстраді можливо надати любу кольорову гамму, на багато ширшу ніж в природного каменя.
  • Балюстради «мармур з бетону» мають ідеальну глянцеву поверхню, як у полірованого натурального каменю, але у порівнянні з ним вигідніші в 5-10 разів.

Заповнюйте форму нижче для отримання детального розрахунку та взірця продукції

Співпрацюємо з Київ, Вінницькою, Волинською, Житомирською,Закарпатською, Івано-Франківською, Рівненською, Тернопільською, Хмельницькою та Чернівецькою областями.