Бетонні балясини, які не потребують малювання, додадуть вашому будинку унікальності та комфорту для проживання на довгі роки

    Використання в архітектурі будинку балясин, без сумніву, зробить його не тільки ексклюзивним, ще й підніме грошову вартість та статус господаря.

    Безумовно бетон - найвигідніший, надійний та перевірений часом матеріал. Балясини з бетону можуть розташовуватись як всередині приміщення так і ззовні, вони не бояться (на відміну від інших матеріалів) дощу, перепадів температур та ультрафіолетового випромінювання. Не гниють та не ржавіють.

    Балюстрада з бетонних балясин не тільки прикрашає будинок, а виконує функцію безпеки: балясини на балкон - запобігають від падіння з висоти, балясини на сходи - запобігають від падіння в ожеледь, балясини на терасу - організують безпековий простір. Ви можете бути спокійним, коли ваша дитина знаходиться на балконі!

    Компанія АРТБЕТОН виготовляє балюстради по технології МАРМУР З БЕТОНУ, при цьому балясини схожі на природний мармур, але в рази дешевші, а за характеристиками міцності та довговічності, мають значно вищі показники. Експлуатація не менше 30 років.

    Балясини мають гладку поверхню, м'якого полірованого мармуру та не потребують додаткових робіт по шпаклюванню та малюванню, що заощадить Вам гроші в подальшому.

    По бажанню замовника можливе виконання балясин під мармур, в різній кольоровій гаммі з використанням пігментів від світового лідера фірми BAYER (не вицвітають).


Що Ви отримаєте працюючи з нами

 • Зателефонувавши до нас, Ви зекономите час, тому що наші спеціалісти фахово нададуть консультацію та допоможуть підібрати найбільш вигідне рішення.
 • Ви можете не турбуватись за правильність замірів, ми їх здійснюємо безкоштовно. При необхідності, ми виїжджаємо на об'єкт (оплата тільки за бензин).
 • Оплату за замовлення можна здійснити будь-яким зручним для вас способом (готівково або безготівково). Після оплати Ви отримаєте всі підтверджуючі документи
 • Ми перевіряємо якість продукції на кожному етапі виробництва, з строгим дотриманням всіх вимог та технологій
 • Вирішуємо питання доставки в межах України. Ми співпрацюємо з транспортними компаніями, тому підберемо найбільш вигідний варіант для Вас.
 • Ваше замовлення в цілісності приїде до Вас, оскільки всі продукція надійно упаковується. Якщо щось пошкодиться при транспортуванні, ми замінимо безкоштовно.
 • Не турбуйтесь хто Вам змонтує, наші спеціалісти фахово та професійно встановлять балюстраду, не створюючи зайвих турбот.
 • За умови встановлення нашою бригадою, Ви отримаєте сертифікат-гарантію на 3 роки.

Залишіть свої контактні дані для консультації з нашим технічним спеціалістом. І з Вами зв'яжуться протягом 24 годин.


098 2244220

  Вище наведені наші типові форми балясин, можливо виконання балясин за індивідуальним замовленням. Ми в Компанії Артбетон, самі моделюємо та виготовляємо форми. Запрошуємо до співпраці архітекторів та дизайнерів. Врахуємо вашу зацікавленість та допоможемо втілити ваші найсміливіші проєктні рішення.

Балюстрада (фр. balustrade з італ. balaustrata) - огорожа терас, сходів, балконів, яка складається з бетонних балясин об'єднаних зверху поручнем.

Використовувати балюстради почали ще в давнину, а розквіт їх почався в епоху ренесансу. Прикладом цього можуть служити роботи Мікеланджело (Собор св. Петра та Капітолійський пагорб у Римі). В нас, це Оперний театр, палац Потоцьких та Римський дворик у Львові. Вони і понині насолоджують очі туристів.

Всі ці витвори виконані з мармуру, а як відомо, коштують не малі кошти. На сьогоднішній день розроблена технологія "Мармур з бетону", яка дозволяє зробити балюстради високої якості, зовнішньо не відрізняючи від натурального мармуру, а по ціні значно дешевші. А як відомо, заощаджені кошти - це зароблені кошти.

Завдяки цій технології, на сьогоднішній день, багато громадських та приватних будинків стали виконувати в стилі модерн та бароко, з використанням балюстрад, що надає їм особового шарму та не повторного естетичного вигляду. Прикладом цьому можуть служити, розроблені архітекторами та виконані нами оздоблення санаторію Женева (м. Трускавець), СПА готелю Едем-Резорт (м.Бібрка) та багатьох приватних будинків і котеджів.

Балясини бетонні, балюстради виготовлені по технології МАРМУР З БЕТОНУ, мають гладку глянцеву поверхню, не потребують додаткової доробки та фарбування, що збереже ваші кошти і в майбутньому. Стоятимуть на відкритому повітрі довго, даруючи вам неповторну насолоду і не змінюючи свого первинного вигляду.

Переваги технології "мармур з бетону"

 • Мармур з бетону має кращі характеристики міцності ніж натуральний мармур.
 • Мармур з бетону в порівняні з керамікою, не боїться перепаду температур і може використовуватись на вулиці. Металева ковка окислюється, та через певний час, ви побачите патьоки іржи на фасаді свого будинку. Гіпс має малу міцність, та не можливо використовувати його на вулиці. Дерев'яні балясини використовують на вулиці, тільки після додаткової обробки, фарбування або лакування, але через 2-3 роки це треба повторювати.
 • У порівнянні з пластиком - екологічно чисті та не виділяють отруйних домішок при нагріванні.
 • Порівняно зі звичайним бетоном, не потребують додаткової доробки та фарбування.
 • По своїм естетичним та механічним якостям не йдуть в порівняння з балясинами виконаними по технології ''Мармур з бетону''.
 • Балюстраді можливо надати любу кольорову гамму, на багато ширшу ніж в природного каменя.
 • Балюстради «мармур з бетону» мають ідеальну глянцеву поверхню, як у полірованого натурального каменю, але порівняно з ним дешевше в 5-10 разів.

Заповнюйте форму нижче для отримання детального розрахунку та взірця продукції

Співпрацюємо з Київ, Вінницькою, Волинською, Житомирською,Закарпатською, Івано-Франківською, Рівненською, Тернопільською, Хмельницькою та Чернівецькою областями.