Бетонні балюстради. Мармур з бетону.

  Балюстрада (фр. balustrade из итал. balaustrata) -огорожа терас, сходів, балконів, яка складається з бетонних балясин об'єднаних зверху поручнем.

Використовувати балюстради, почали в давнину, а росквіт їх почався в епоху ренесансу. Прикладом цього можуть служити, прикрашені Микеланджжело балясинами бетонними,  Собор св.Петра та Капітолійський пагорб у Римі. В нас, це Оперний театр, палац Потоцьких та Римський дворик у Львові. Вони і понині насолоджують очі туристів.

Всі ці витвори виконані з мармуру, а як відомо, коштують не малі кошти. На сьогоднішній день розроблена технологія "Мармур з бетону", яка дозволяє зробити балюстради високої якості, зовнішнє не відрізняючи від натурального мармуру, а по ціні значно дешевші.  А як відомо заощаджені кошти-це зароблені кошти.

Завдяки цій технології, на сьогоднішній день, багато громадських та приватних будинків стали виконувати в стилі модерн та бароко, з використанням балюстрад, що надає їм особового шарму та не повторного естетичного вигляду. Прикладом цьому можуть служити, розроблені архітекторами та виконані нами оздоблення санаторію Женева (м. Трускавець), СПА готелю Едем-Резорт (м.Біберка) та багатьох приватних будинків і котеджів.

Балясини бетонні, балюстради виготовлені по технології МАРМУР З БЕТОНУ, мають гладку глянцеву поверхню, не потребують додаткової доробки та фарбування, що збереже ваші кошти і в майбутнєму. Стоятимуть на відкритому повітрі довго, даруючи вам неповторну насолоду і не змінюючи свого  первинного вигляду .  

Гарантійний термін 25 років!Виберіть форму балясини бетонної , для своєї майбутньої балюстради.


балясин тонка №8.

Балясина бароко №9

балясина класична №10

Балясина фігурна № 11

Балясина мала № 12

Балясина пузата № 13

Вибрали? Чи потрібна консультація. Зв'язжіться з нами.


Переваги технології "мармур з бетону"

  1. Мармур з бетону має більш високі характеристики міцності ніж натуральний мармур.
  2. Мармур з бетону в порівняні з керамікою, не боїться перепаду температур і може використовуватись на вулиці.
  3. Металева ковка окислюється, та через певний час, ви побачите потьоки іржи на фасаді свого будинку.
  4. Гіпс має малу міцність, та не можливо використовувати його на вулиці.
  5. Дерев'яні балясини використовують на вулиці, тільки після додаткової обробки, фарбування або лакування, але через 2-3 роки це треба повторювати.
  6. Порівняно з пластиком, екологічно чисті та не виділяють отруйних домішок при нагріванні.
  7. Порівняно зі звичайним бетоном, не потребують додаткової доробки та фарбування.По своїм естетичним та механічним якостям не йдуть в порівняння з балясинами виконаними по тех. Мармур з бетону.
  8. Балюстраді можливо надати любу кольорову гамму, на багато ширшу ніж в  природного каменя.
  9. Балюстради «мармур з бетону» мають ідеальну глянцеву поверхню, як у полірованого натурального каменю, але порівняно з ним дешевше в 5-10 разів.   
  10. Гарантійний термін 20 років.