Отримайте безпечну та довговічну конструкцію, встановивши східну бетонну балясину

        Оздоблення дому східними бетонними балясинами, дозволить Вам відчути всю велич епохи Відродження.  Ви будете в захваті від власної домівки.

Балюстрада східна ідеально створить комфортні та зручні умови для затишного відпочинку з рідними на терасі. Романтичні вечори на довго залишаться у Ваших спогадах.

Унікальність східних балясин у наступному:

 • Створіть особливу атмосферу всередині Вашого дому з бетонними балясинами східного типу.
 • Бетонні вироби виготовляються по унікальній технології ''мармур з бетону'', саме тому їхня поверхня є гладкою та глянцевою і не потребує додаткового догляду. Крім того під час монтажу, не потрібно використовувати додатково шпаклювальні суміші чи фарби.
 • З бетонними конструкціями даного типу, користування терасами та балконами буде безпечним для Вас і ваших близьких.
 • Завдяки особливій суміші, наші вироби з бетону є безпечними для здоров'я та міцними і не піддаються впливу природних умов, зберігаючи свої властивості не один десяток літ.
 • Конструкція зберігатиме надійність не менше 30 років, тому користування вашою родиною східними бетонними балясинами буде тривалим та безпечним.
 • Вони ідеально впишуться у Ваш дім і створять естетику як ззовні, так і в середині нього.
 • Маєте унікальне дизайнерське рішення? Не проблема, оскільки наші бетонні поручні та балкони, можуть бути виготовлені у будь-якому кольорі, та в будь-якому дизайні.
 • Наші вироби прекрасно поєднують в собі довговічність та безпечність з красою природного каменю.

Особливості конструкції східних балясин

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Балясина: Вага - 20.2 кг. Висота - 69 см. Діаметр - 19,2 см.

Комплектується:

Стакан малий №1 Вага-3 кг. Висота-4.5 см. Ширина-17.8х17.8 см.

Стакан великий №2 Вага-5.5 кг. Висота-8 см. Ширина-18х18 см.

Стакан косий №3 Вага-5 кг. Висота - 11 см. Ширина-17.5 х20 см.

Додатково комплектуються поручнями, тумбами та базою балюстради. Більше інформації про них Ви можете дізнатись перейшовши за посиланням нижче


З чого почати?

 • Зателефонувавши до нас, Ви зекономите час, тому що наші спеціалісти фахово нададуть консультацію та допоможуть підібрати найбільш вигідне рішення.
 • Ви можете не турбуватись за правильність замірів, ми їх здійснюємо безкоштовно. При необхідності, ми виїжджаємо на об'єкт (оплата тільки за бензин).
 • Оплату за замовлення можна здійснити будь-яким зручним для вас способом (готівково або безготівково). Після оплати Ви отримаєте всі підтверджуючі документи
 • Ми перевіряємо якість продукції на кожному етапі виробництва, з строгим дотриманням всіх вимог та технологій
 • Вирішуємо питання доставки в межах України. Ми співпрацюємо з транспортними компаніями, тому підберемо найбільш вигідний варіант для Вас.
 • Ваше замовлення в цілісності приїде до Вас, оскільки всі продукція надійно упаковується. Якщо щось пошкодиться при транспортуванні, ми замінимо безкоштовно.
 • Не турбуйтесь хто Вам змонтує, наші спеціалісти фахово та професійно встановлять балюстраду, не створюючи зайвих турбот.
 • За умови встановлення нашою бригадою, Ви отримаєте сертифікат-гарантію на 3 роки.

Залишіть свої контактні дані для консультації з нашим технічним спеціалістом. І з Вами зв'яжуться протягом 24 годин.

098 2244220

Наші об'єкти

Львів. Львівська область

Чернівці.Чернівецька область

Хмельницький. Хмельницька область

Проте, технологія ''мармур з бетону'' не єдиний напрямок діяльності нашого підприємства. Ми виготовляємо також сірі балясини, які є більш доступніші, та полімерні балясини з склопластику, які є надзвичайно легкими.

Ціни на східні балясини

Сірі під малювання Мармур з бетону (білі)* Полімерні
Балясина 280 440 1550
Стакан малий 42 66 180
Стакан великий 80 125 280
Стакан косий 70 110 280

Заповнюйте форму нижче для отримання детального розрахунку та взірця продукції

Часті запитання

 • Чи потребують бетонні огорожі постійного догляду та профілактики? Ні, вони виготовляються зі спеціальних сумішей, які є цілком безпечними та стійкими до зміни погоди, перепадів температур та сонячного світла. Наші бетонні вироби мають термін експлуатації не менше 30 років. 
 • Чи підійдуть ці балясини до сходів в моєму домі ? Наші спеціалісти професійно підходять до кожного клієнта, тому не сумнівайтесь, спільно підбереться найбільш оптимальний варант, врахувавши колір, форму та особливості розміщення. Крім того, ми можемо розробити унікальний дизайн саме для Вас.

Інші варіанти балясин

Надаємо послуги у містах Вінниця, Житомир, Івано-Франківськ, Київ, Луцьк (Волинська область), Львів, Рівне, Тернопіль, Ужгород (Закарпатська область), Хмельницький та Чернівці